ICMC RSC’s Istanbul and Beirut offices are closed until further notice. - Farsi

08.04.2020

دفتر ICMC RSC  تا اطلاع ثانوی بسته شده است. در این مدت هیچ کارمندی در دفتر وجود نخواهد داشت که با بازدید کنندگان صحبت کند. اگر اطلاعاتی از طرف شما لازم باشد یا اگر به روزرسانی پرونده شما وجود دارد ، با شما تماس خواهیم گرفت.

برای امور فوری در دفتر لبنان لطفاً بین ساعات 13:00 و 15:00 با شماره +(961) 71 588279  تماس بگیرید. کارمندان قادر به پاسخگویی در خارج از ساعات ذکر شده نخواهند بود. لطفاً توجه داشته باشید که حجم تماس ممکن است زیاد باشد ، بنابراین ممکن است مجبور شوید منتظر بمانید تا تماس شما برقرار شود. و همچنان لطفاً توجه داشته باشید که این شماره تلفن یک شماره  موقتی است و بعد از بازشدن  مجدد دفتر این شماره غیرفعال می شود.

و شما دوباره قادر خواهید بود به شماره تلفن معمولی ما که در لینک انتهای این صفحه وجود دارد ، با دفتر ICMC RSC تماس برقرار کنید. برای امور غیر ضروری ، لطفاً از طریق آدرس info.rsc@icmc.net  ایمیل بفرستید. تا در اسرع وقت یکی از کارمندان پاسخگو باشد.

 

 برای امور فوری دفتر ICMC RSC ترکیه  ، لطفاً بین ساعات 13:00 و 15:00 با شماره +90 212 219 2055  تماس بگیرید. کارمندان قادر به پاسخگویی در خارج از ساعات ذکر شده نخواهند بود. همچنین می توانید پیام صوتی خود  را بین ساعات 08:00 تا 13:00 بگذارید. لطفاً توجه داشته باشید که حجم تماس ممکن است زیاد باشد ، بنابراین ممکن است مجبور شوید منتظر بمانید تا تماس شما برقرار شود. برای امور غیر ضروری ، لطفاً از طریق آدرس info.rsc@icmc.net  ایمیل بفرستید و یا از طریق شماره  فکس +90 212 219 1601 ارسال کنید تا در اسرع وقت یکی از کارمندان پاسخگو باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وب سایت ما را نیز در https://rsc.icmc.net  بررسی کنید.

با توجه به شرایط فعلی جهانی با محدودیت های مسافرتی به دلیل  ویروس کرونا Coronavirus /، به شما توصیه می شود تا زمانی که پروازتان توسط دفتر ما یا IOM تأیید نشده ،برای اطلاع بیشتر لطفا اینجا کلیک کنید.